Substrát - Zelené koření 5 l Raš.

Kód: 180305
Neohodnoceno
61 Kč
do 3 dnů

Substrát pro zelené koření je vhodný k výsevům i pěstování celé řady druhů zeleného koření, jak v květináčích, tak i na záhonech, je vyroben tříděním kvalitních rašelin, minerálního hnojiva se stopovými prvky a mletého dolomitického váp

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis:
Zemina pro zelené koření je vhodná k výsevům i pěstování celé řady druhů zeleného koření, jak v květináčích ( truhlících ) v bytech nebo zimních zahradách celoročně, tak i na záhonech ( nebo lodžiích i balkonech ) v průběhu vegetačního období. Zemina je vyrobena tříděním, drcením a mícháním rašeliny substrátové, zahradnické a kompostové a rašeliny „bílé“, minerálního kombinovaného hnojiva se stopovými prvky a jemně mletého dolomitického vápence.
Přednosti:
Vhodná k výsevům i dopěstování celé řady druhů zeleného koření. Doporučujeme v ní pěstovat např.: kadeřavou i kořenovou petržel pro nať, pažitku, cibulku pro nať, majoránku, kopr, řeřichu, bazalku pravou, libeček lékařský, dobromysl obecnou, rozmarýnu lékařskou, mátu peprnou. Případně další druhy rostlin pro obohacení potravin vitamíny, vlákninou a její ochucení i léčivé účinky, především v zimním období.

Použití:
Při přípravě zeminy k výsevům a pěstování v nádobách smíchejte přibližně 1/3 běžné země ze zahradních záhonů se 2/3 substrátu. Na záhon připravovaný k pěstování rovnoměrně rozvrstvěte substrát ve výšce asi 4 - 5 cm a dobře zapravte do horních 10 - 15 cm ornice. Do takto připravených směsí následně vysévejte nebo vysazujte pěstované rostliny. Je-li pro vás podíl ornice těžko dostupný, užijte k pěstování samotný substrát. V tomto případě následně věnujte zvýšenou pozornost množství a pravidelnosti zálivky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Substráty
Hmotnost: 4.1 kg
Délka: 32
Hloubka: 5
Šířka: 27
Váha: 4.1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Platební metody
Můj e-shop
webdesign 2bcreative.cz

Projekt reg.číslo: 0380000850 byl financován evropskou unií.

Doprava zdarma nad 5000 Kč vč. DPH
730 878 878