Lechuza Trio Cottage 30 - granitově černá

Kód: 15002
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Lechuza
3 980 Kč
cca týden
Moderní, elegantní tvar Lechuza Trio Cottage se hodí i do nejmodernějšího prostředí. Díky samozavlažovacímu systému Lechuza navíc nemusíte rostlinu zalévat až několik týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lechuza Trio Cottage je samozavlažovací truhlík vhodný pro každou domácnost na balkón, terasy a podobně. Jako všechny ostatní květináče Lechuza se díky chytrému samozavlažovacímu systému vyznačuje velice snadným udržováním květin v dobré formě – rostlinu stačí zalévat pouze jednou za několik týdnů.

Květináče Lechuza Trio Cottage jsou vyrobeny z probarvovaného plastu, a tak odolají viditelnému poškrábání či extrémním podmínkám na sluníčku. Úspěch Lechuzy spočívá v účinném systému zavlažování. Je jedno, zda jste několik dní pryč nebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny; Lechuza zastane vše za vás. S Lechuzou jsou vaše rostliny zabezpečeny na 2–12 týdnů (podle velikosti zásobníku) a to zásobou vody i výživných látek, které potřebují k ideálnímu růstu. S doplněným Lechuza zásobníkem se rostlina postará sama o sebe bez vašeho dalšího přispění. Kdy je třeba zásobník opět doplnit vodou a případně tekutým hnojivem, vám spolehlivě ukáže zabudované měrka stavu vodní hladiny.

Co odlišuje Lechuzu od ostatních květináčů?

Odolnost proti nárazu: stabilní umělá hmota nepraskne ani tehdy, když se květináč převrhne. Odolnost vůči UV záření: ušlechtilý keramický a kovově efektní lesk je neměnný po mnoho let.
Mrazuvzdornost: i když je sníh a silný mráz – Lechuza květináče odolávají každému počasí.

Sada obsahuje: kompletní set samozavlažovacího květináče LECHUZA TRIO COTTAGE – barevný obal, samozavlažovací set, vyjímatelná vložka, podpůrný substrát Lechuza Pon.

Vnější rozměry květináče:

Šířka 100 cm x délka 32 cm x výška 34 cm.
Objem zeminy: cca 3 x 14 litrů
Doporučená výška rostliny: 80 cm
Výška kořenového balu: 23 cm
Zásobník na vodu: 3 x 4 l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Platební metody
Můj e-shop
webdesign 2bcreative.cz

Projekt reg.číslo: 0380000850 byl financován evropskou unií.

Doprava zdarma nad 5000 Kč vč. DPH
730 878 878