Lechuza Trio Cottage 30 - bílá

Kód: 15000
Neohodnoceno
Značka: Lechuza
3 980 Kč
cca týden
Moderní, elegantní tvar Lechuza Trio Cottage se hodí i do nejmodernějšího prostředí. Díky samozavlažovacímu systému Lechuza navíc nemusíte rostlinu zalévat až několik týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lechuza Trio Cottage je samozavlažovací truhlík vhodný pro každou domácnost na balkón , terasy a podobně. Jako všechny ostatní květináče Lechuza se díky chytrému samozavlažovacímu systému vyznačuje velice snadným udržováním květin v dobré formě - rostlinu stačí zalévat pouze jednou za několik týdnů. Květináče Lechuza Trio Cottage jsou vyrobeny z probarvovaného plastu a tak odolají viditelnému poškrábání či extrímním podmínkám na sluníčku.

Úspěch Lechuzy spočívá v účinném systému zavlažování. Je jedno, zda jste několik dní pryč nebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny; Lechuza zastane vše za vás. S Lechuzou jsou vaše rostliny zabezpečeny na 2 – 12 týdnů (podle velikosti zásobníku) a to zásobou vody i výživných látek, které potřebují k ideálnímu růstu. S doplněným Lechuza zásobníkem se rostlina postará sama o sebe bez vašeho dalšího přispění. Kdy je třeba zásobník opět doplnit vodou a případně tekutým hnojivem, vám spolehlivě ukáže zabudované měrka stavu vodní hladiny.

Co odlišuje Lechuzu od ostatních květináčů?
Odolnost proti nárazu: stabilní umělá hmota nepraskne ani tehdy, když se květináč převrhne.
Odolnost vůči UV záření: ušlechtilý keramický a kovově efektní lesk je neměnný po mnoho let.
Mrazuvzdornost: i když je sníh a silný mráz – Lechuza květináče odolávají každému počasí.

Sada obsahuje: kompletní set samozavlažovacího květináče LECHUZA TRIO COTTAGE - barevný obal, samozavlažovací set,vyjímatelná vložka, podpůrný substrát Lechuza Pon.

Vnější rozměry květináče:
Šířka 100 cm x délka 32 cm x výška 34 cm
Objem zeminy: cca 3 x 14 litrů
Doporučená výška rostliny: 80 cm
Výška kořenového balu: 23 cm
Zásobník na vodu: 3 x 4l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Platební metody
Můj e-shop
webdesign 2bcreative.cz

Projekt reg.číslo: 0380000850 byl financován evropskou unií.

Doprava zdarma nad 5000 Kč vč. DPH
730 878 878