Lechuza MANAGREEN LM - 15L

Kód: MLM15L
Neohodnoceno
Značka: Lechuza
439 Kč
cca týden

MANAGREEN LM7 - Long Moisture je speciálně upravený substrát, který v sobě zadržuje vláhu. Je vyrobený z minerálních komponentů: keramického granulátu Liapor vyrobeného vypálením speciálních jílů, jílového granulátu Split, minerálu zeolitu, především je doplněn o příměs speciální, vodu absorbující složku Geohumus. Zadrží tak v sobě vláhu, který od okamžiku zálivky rovnoměrně a dlouhodobě účinným způsobem předává kořenům rostlin. Vytváří optimální podmínky pro vitální růst interiérových a balkonových rostlin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postup při sázení: při výsadbě rostlin bal podsypeme vrstvou substrátu, rostlinu zasadíme a obsypeme substrátem MANAGREEN Long Moisture. Vrchní vrstvu substrátu překryjeme dekoračním materiálem či MANAGREEN M1.

Substrát není obohacen živinami, pro zajištění optimální výživy je potřebné rostliny přihnojovat cca 1-3 týdny po vysázení. Poté přihnojujte nejlépe tekutým hnojivem při každé druhé až třetí zálivce.

Výrobek MANAGREEN LM7 je čistě přírodního původu. Je možné jej opakovaně použít k dalšímu sázení. Při opakovaném použití postupujte takto: po vyjmutí rostliny substrát zbavte rostlinných částí (kořenů, listů, květů), poté jej opakovaně (minimálně 3x) propláchněte v nádobě s čistou vodou, pro vyplavení zbytků hnojiv. Po vyschnutí můžete substrát opětně použít k sázení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Platební metody
Můj e-shop
webdesign 2bcreative.cz

Projekt reg.číslo: 0380000850 byl financován evropskou unií.

Doprava zdarma nad 5000 Kč vč. DPH
730 878 878