Lechuza Classico Color 28 - bílá

Kód: 13190
3 hodnocení
Značka: Lechuza
920 Kč
cca týden
Moderní, elegantní tvar Lechuza Classico Color se hodí i do nejmodernějšího prostředí. Díky samozavlažovacímu systému Lechuza navíc nemusíte rostlinu zalévat až několik týdnů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lechuza Classico Color je ekonomická varianta původního Classica Premium. Jsou použity jiné materiály a barvy, které jsou pouze matné. Classico Color však zachovává velmi přitažlivý design a kvalitní zpracování spolu s chytrým systémem samozavlažováním, kdy rostlinu stačí zalít jednou za několik týdnů. Díky použití kvalitních odolných plastů můžete květináče Lechuza Classico Color použít nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Nemusíte se bát, že by případné škrábance tento květináč znehodnotily, je vyroben z probarvených plastů. Pro venkovní použití jej předurčuje i odolnost proti vysokým teplotám či mrazu a vypouštěcí šroub na dně nádoby - v případě deště kdy se nádoba přeplní je možné přebytečnou vodu odpustit bez nutnosti odsávání z šachty.

Lechuza vyniká pro svůj účinný zavlažovací systém. Je jedno, zda jste několik dní pryč, nebo přes den prostě nemáte čas na náročnou péči o rostliny; Lechuza zastane vše za vás. S Lechuzou jsou vaše rostliny zabezpečeny na 2 – 12 týdnů (podle velikosti zásobníku) a to zásobou vody i výživných látek, které potřebují k ideálnímu růstu. Kdy je třeba zásobník opět doplnit vodou a případně tekutým hnojivem, vám spolehlivě ukáže zabudovaná měrka stavu vodní hladiny.

Co odlišuje Lechuzu od ostatních květináčů?
Odolnost proti nárazu: stabilní umělá hmota nepraskne ani tehdy, když se květináč převrhne.
Odolnost vůči UV záření: ušlechtilý keramický a kovově efektní lesk je neměnný po mnoho let.
Mrazuvzdornost: i když je sníh a silný mráz – Lechuza květináče odolávají každému počasí.

Sada obsahuje: kompletní set samozavlažovacího květináče LECHUZA CLASSICO COLOR - barevný obal, samozavlažovací set a podpůrný substrát Lechuza Pon.

Vnější rozměry květináče: průměr 28 x výška 26 cm.
Objem zeminy: cca 7 litrů
Doporučená výška rostliny: 70 cm
Výška kořenového balu: 17,5 cm
Zásobník na vodu: 2l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Platební metody
Můj e-shop
webdesign 2bcreative.cz

Projekt reg.číslo: 0380000850 byl financován evropskou unií.

Doprava zdarma nad 5000 Kč vč. DPH
730 878 878